Uudised
Lubomir Pistej (WR 99) tuleb Tallinnasse. Foto: ITTF

Lubomir Pistej (WR 99) tuleb Tallinnasse. Foto: ITTF

Eelregistreerimine on lõppenud ja saame teha esimesi kokkuvõtteid.

Seekordne võistlus tõotab tulla kõigi aegade tugevaim, mis Eestis eales toimunud. Ja seda eriti meeste üksikmängus. Sest tiitlit saabub kaitsma Liu Song (Argentiina). Et see aga tal kerge ei oleks, selleks tuleb meile tänase seisuga meie võistlustele registreerinutest maailma edetabelis kõrgeimal positsioonil asetsev Lubomir Pistej (Slovakkia) , kelle kohaks veebruari maailma reitingus on 99. Neile pakuvad konkurentsi tugevad venelased ja poolakad. Ka Rootsist saabuvad seekord tugevad pinksistid, kelledest mõned on võitnud medaleid ka Euroopa noorte meistrivõistlustelt. Üllatusmängijatest ootame ka kahte ülitugevat hiinlast, kelledest üks on kuulunud Hiina rahvuskoondisse ja teine Shanghai linnameeskonda. Mõlemad on 28 aastased ja on end võistlusteks registreerinud, kuid vastavalt reglemendile peab võistlejad nimetama rahvuslik alaliit ehk siis Hiina Lauatenniseliit. Siiani nad kahjuks seda teinud ei ole ja seepärast nende nimesid me välja veel ei käi. Naismängijatest on siiani registreerinutest tugevaim memoriaali juba korra võitnud Venemaa koondislanna Polina Mihhailova.

Soomlased ja leedulased peaksid saabuma aga oma parimas rivistuses. Sama kehtib ka meie mängijate kohta. Nii Aleksander Smirnov, kui ka Vallot Vainula peaksid kohal olema. Osalevad ka pea kõik meie parimad naismängijad. Puudub vaid Karin Lindmäe, kes peab samal ajal Prantsusmaal oma klubi eest otsustava mängu.

Delegatsioonidest on seekord kõige arvukam Venemaa, kust peaks meile saabuma koguni 80 mängijat. Suur arv võistlejaid on eelülesandmiste põhjal ka Leedul- 43 mängijat.

Kuid tugevaid mängumehi võib meile saabuda veel, sest registreerimine kestab.

Tuletame meelde, et viimane tähtaeg end kirja panna on 10 aprill.

Võistlus toimub TTÜ Spordihallis 24-25 aprillil.

Orienteeruvad ajad: Laupäeval 9.00-21.00 ja pühapäeval 9.00-19.00.

Üksikmängude otsustavad kohtumised algavad pühapäeval kella 16.00 ajal.

Üritust toetavad:

Tamasu Butterfly Europa GmbH
Tallinna Spordi- ja Noorsooamet
Eesti Kultuurkapital
Tavid
Avallone
Balteco
LTK Pingpong
Lindmäe Sport
Smeg
Artec Group
Manniks.com
TruckParts Eesti
Eesti Info Keskus 1181
ELKE Auto
Pesorliinid
HS Kaubandus
Kristiine Spordihall
LTK Valgu Pingo

 

 

 

 

» Uudised