Uudised

Kuidas meilt osta?

Meie pood asub Tallinnas Kristiine Spordihoones Forelli tn.12 ja on avatud igal tööpäeval kella 10.00-14.00. Suvekuudel teisipäeviti ning neljapäeviti lisaks ka 17.30-20.30. Kontakt telefon 58506697 Erik või 5023023 Rein

Kui olete meie kodulehelt leidnud endale sobiva asja, siis ostuks on kolm võimalust:

1. Kiireim kauba kättesaamise viis on vormistada oma ost ostukorvina ja tasuda koheselt pangakaardiga. Nii tellides kehtivad alati soodsamad hinnad (kohapeal ostes võivad hinnad erineda). Tasuda saab VISA või MasterCard-iga (nii krediit- kui ka deebetkaartidega). Peale tasumist paneme kauba teele.

2. Sooritage ost ostukorvina ja valige maksmisviisiks:ARVEGA. Saadame vastu arve ja peale raha laekumist paneme kauba teele või saatke oma ostusoov mailile info@pingpong.ee . Meie saadame vastu arve ja peale raha laekumist saadame kauba vastavalt teie poolt soovitule kas Eesti Posti, Smartposti või Cargobus´iga. Kõik saadetised üle 50 EUR-i toimetame üle Eesti kohale tasuta (väljaarvatud lauad, piirdeaiad, robotid).

3. Kui soovite oma silmaga kaupa vaadata, katsuda, proovida või soovite reketi komplekteerimiseks konsultatsiooni, siis helistage ja lepime kokku teile sobiva aja.

Soovi korral liimime tasuta meilt ostetud kummid alusele.

Meie kaupluses ostes ei kehti SUPERPAKKUMINE alajaos asitatud hinnad. Sooduspakkumise hinnad kehtivad vaid ostukorvina ostes.

 NB! Kohapeal saab maksta ka pangakaardiga.

» Uudised

Me aktsepteerime

Loe lhemalt »
Kuidas meilt osta
Loe edasi »
Pakkumised
Loe edasi »
Uued kaubad

Cornilleau reket SIMON GAUZY Intens Professional

Reketid

Hind: 100.00 €  58.25 € (ilma km.)

Veel uusi kaupu »
Populaarsed kaubad

Cornilleau reket Professional Japan

Reketid

Hind: 77.67 €  58.33 € (ilma km.)

Veel populaarseid kaupu »
.
»