Uudised

ROZENA reketikummid on kohal

ROZENA on Butterfly kõrgtehnoloogiliste reketikummide uusim täiendus, mis tuli edasimüüjatele müüki aprillis. Mis teeb ROZENA nii eriliseks? Mis kaalutlustel oli seda kummi vaja? See idee tekkis Jaapani inseneridel suure jõudlusega ja üliedukast kummist TENERGY.

Pärast Tenergy turuletulekut 2008.aastal on Tenergy seeria, eriti mudelid 05 ja 64 muutunud üliedukateks. TENERGY on mõjutanud lauatennist tugevalt. Maailma tipud kasutavad praegu just Tenergy kumme. Olgu näiteks toodud viimased maailmameistrivõistlused, kus osalejatest tervelt 60% mängisid Butterfly kummidega ja nendest koguni 56,7% kasutasid just Tenergy seeria kumme..(Olgu lisatud, et ka Butterfly alustega mängisid pea 60% MM-il osalejaid) Seega on Butterfly-l mõtlemist kuhjaga, kuidas tuua turule uusi edukateks muutuvaid kumme.

Üks võimalik variant on nüüd valmis. See on ROZENA!

Butterfly Teadusuuringute osakonna juht Yuichi Tsuchiya ütleb, et kui Tenergy nõuab mängijalt sooritust reketiga täpse nurga all , siis Rozena-ga on see tunduvalt lihtsam. Lauatennis on spordiala, kus tuleb väga suure osa mängust ka tõrjuda vastase survet ja seda suure kiiruse juures. Parimad mängijad suudavad seda tänu heale reaktsioonikiirusele, kuid ka nemad peavad sageli aimama ette palli suunda. See on aga suurte kiiruste juures tihti vigaderohke, sest reketi täpset nurka ei jõua alati õieti arvestada.

ROZENA-ga on see kõik aga tunduvalt lihtsam, sest aitab vähendada vigu, kui reketinurk päris õige ei ole. Lisaks on võimalik ka palli vastase mängupoolele ohutut tagastades avaldada ka lisaks isegi survet. Vigade määr väheneb ja see lisab enesekindlust.

ROZENA peaks olema vastuvõetav ka soodsama hinna tõttu.

ROZENA valmimisel on kasutatud TENERGY valmistamise tehnoloogiat. Svamm on peaaegu mõlemal kummil sama (vedrusvamm), kuid ROZENA-l on svamm värvitud roosaks. Ja seda just seetõttu, et rõhutada Butterfly liblikakujulist roosat logo.

Tsuchiya lisab: Ennast tõestanud TENERGY tehnoloogia kasutamine Rozena valmistamisel viib hinnapoliitika allapoole. Kasutades ROZENA väljatöötamiseks TENERGY tehnoloogiat, saame pakkuda turul uut kõrgekvaliteedilist kummi madalaima hinnaga. Tsuchiya täpsustab: Me saime vähendada arenduskulusid tänu Butterfly kautśuki tootmise pikaajalistele traditsioonidele. TENERGY jääb, kuid me oleme kindlad, et ROZENA on atraktiivne valik paljudele mängijatele, kuna see on välja töötatud ja toodetud Butterfly parima tehnoloogia abil.

Butterfly tegevjuht Takako Ohsawa jätkab: üks ROZENA väljatöötamise eesmärke oli, et kummi saaks müüa mõistliku hinnaga. Et ka need mängijad, kellel ei ole olnud võimalik kasutada TENERGY-t kõrge hinna tõttu, saaksid nüüd proovida kõrgekvaliteedilist ROZENA-t. Me usaldame TENERGY jõudlust, kuid meil on ka arusaam, et selle hind on suhteliselt kõrge. Nüüd saavad paljud mängijad kasutada ROZENA-t.

Kokkuvõttes on Ohsawa kindel: Butterfly-l on olemas võitmiseks reketikumm- TENERGY. Nüüd on valminud ka ROZENA, mis aitab tõsta mängijate taset, et tulevikus üle minna TENERGY-le!

Vaata Rozena kummi tutvustavat videot siit

ROZENA kumme saad tellida siit.

 

Rein Lindmäe

» Uudised

Me aktsepteerime

Loe lähemalt »
Kuidas meilt osta
Loe edasi »
Pakkumised
Loe edasi »
Uued kaubad

Joola Ballset Multisize (27-55 mm)

Pallid

Hind: 8.29(ilma km.)

Veel uusi kaupu »
Populaarsed kaubad

Xushaofa 3-Star 40+ Seemless Polyball 6 tk./karp

Pallid

Hind: 8.25 €  7.42 € (ilma km.)

Veel populaarseid kaupu »
.
»