Uudised

LISANDUB VISTKONDLIK TURNIIR!

Soome-Eesti 100
Eelmise aasta lõpul tähistas Soome Vabariik 100. aastapäeva, käesoleva aasta veebruaris Eesti Vabariik sama. Meil kõigil on Soomes palju tuttavaid ja sõpru. Teeme põhjanaabritele kingituse: sõidame kõik koos 27.oktoobril 2018.a. saja mängijaga Helsingisse ning kohtume Soome parimatega sajal laual. Soome sõbrad on nõus meid sadamas vastu võtma, sõidutama Ruskeasuo suurde mängusaali ja peale võistlust tagasi sadamasse. Ja kui elav orkester on avamisel hümnid ära mänginud, alustamegi ajaloolist võistlust, kus mitte üldvõitja ei ole oluline vaid sündmuses osalemine ise. Iga osaleja saab vastase vastavalt Soome ja Eesti reitingule. Kuuldavasti paneb Soome välja parima koosseisu eesotsas nende värske meistri Pentti Olahiga. Loomulikult üritame võita, kuid olulisem on siin sündmus ise. Liitu Eesti võistkonnaga ja mängi end ajalukku!

NB! Kuna samal päeval tähistab Soome Lauatenniseliit ka 80. aastapäeva, siis märgime ära ke selle numbri: võistlustel osaleb 80 meest ja 20 naist. Iga mängija mängib ametlikus võistluses ühe kohtumise.

Peale seda toimub mitteametlik võistkondlik turniir (igas võistkonnas 3 mängijat), kus võistkonnad moodustatakse vastavalt reitingule. Seega saab mängida piisavalt!

Helsingisse väljub Tallink kell 7.30 ja tagasi samal päeval kell 19.30. Edasi-tagasi sõit maksab vaid 16 EUR. 

Kui oled hetkel kehtiva Eesti reitingu esimese 150 mehe või 50 naise hulgas ja oled kindlasti valmis osalema sellel ajaloolisel üritusel, anna teada info@pingpong.ee või tel. 5023023 Rein Lindmäele

Üritus toimub koostöös Eesti Lauatenniseliidu ja Soome Lauatenniseliiduga.

 

» Uudised

Me aktsepteerime

Loe lhemalt »
Kuidas meilt osta
Loe edasi »
Pakkumised
Loe edasi »
Uued kaubad

Cornilleau reket SIMON GAUZY Intens Professional

Reketid

Hind: 100.00 €  58.25 € (ilma km.)

Veel uusi kaupu »
Populaarsed kaubad

Cornilleau reket Professional Japan

Reketid

Hind: 77.67 €  58.33 € (ilma km.)

Veel populaarseid kaupu »
.
»