Uudised

Kuidas meilt osta?

Meie pood asub Tallinnas Kristiine Spordihoones Forelli tn.12 ja on avatud igal tööpäeval kella 10.00-14.00. Poes saab tasuda pangakaardiga. Kontakt 5023023 Rein või 58506697 Erik

Kui olete meie kodulehelt leidnud endale sobiva asja, siis ostuks on kolm võimalust:

1. Kiireim kauba kättesaamise viis on vormistada oma ost ostukorvina. Kui valite maksmisviisiks pangakaart, siis saadame tasumiseks vastu makselingi.  Nii tellides kehtivad alati soodsamad hinnad (kohapeal ostes võivad hinnad erineda). Peale raha laekumist paneme kauba teele.

2. Sooritage ost ostukorvina ja valige maksmisviisiks ARVEGA. Saadame vastu ettemaksuarve ja peale raha laekumist paneme kauba teele. Lisaks on võimalus saata oma ostusoov mailile info@pingpong.ee . Meie saadame vastu arve ja peale raha laekumist saadame kauba vastavalt teie poolt soovitule kas Eesti Posti, Smartposti või Cargobus´iga. Kõik saadetised üle 50 EUR-i toimetame üle Eesti kohale tasuta.

3. Kui soovite oma silmaga kaupa vaadata, katsuda, proovida või soovite reketi komplekteerimiseks konsultatsiooni, siis helistage ja lepime kokku teile sobiva aja.

4. Laudade ostul toimetab kuller laua tasuta kohale üle Eesti põhimõttel "uksest ukseni" ehk majja sisse ega korrustele lauda ei toimetata.

Soovi korral liimime tasuta meilt ostetud kummid alusele.

 

» Uudised

Me aktsepteerime

Loe lhemalt »
Kuidas meilt osta
Loe edasi »
Pakkumised
Loe edasi »
Uued kaubad
Veel uusi kaupu »
Populaarsed kaubad

Gewo reket Professional Germany

Sisereketid

Hind: 111.60 €  59.99 €

Veel populaarseid kaupu »