Uudised

Vladimir Samsonov. Foto: ittf.com

Vladimir Samsonov. Foto: ittf.com

Rmustav uudis kikidele pinksispradele!

Pinksikeskusel on kõigile hea uudis. Nimelt on maailma üheks paremaks mängijaks peetav valgevenelane Vladimir Samsonov andnud nõusoleku vastata meie lehe külastajate küsimustele.

Vladimir Samsonov tutvustamist ei vaja. Saavutuste üleslugemine võtaks palju ruumi. Toome tähtsamad tiitlid välja:

Esimene medali võitis ta Euroopa meistrivõistlustelt juba pea 20 aastat tagasi. Ta on võitnud medaleid maailmameistrivõistlustelt ja tänaseks on ta juba mitmekorde Euroopa meister. Kollektsiooni kuulub ka mitmeid World Cup võite ning Euroopa TOP-12 tervelt neli esikohta. Ta on juba teinud ajalugu sellega, et on ainus mängija maailmas, kes on kuulunud tervelt 13 aastat  järjest maailma edetabeli esikümnesse. Ja arv 156 tundub veelgi uskumatuna: kuna maailma reiting ilmub iga kuu, siis Vladi on kuulunud maailma esikümnesse koguni 156 kuud (!!!) järjest.

Nüüd 37.aastasena mängis Vladimir Samsonov lõppenud nädalavahetusel World Cup´i finaalis, kuhu jõudmiseks tuli alistada sakslane Timo Boll 4-0. Finaalis tuli kaotus vastu võtta hiinlaslt Xu Xin-ilt (WR2).

Pinksikeskuse külastajad saavad küsimusi esitada kuni 10. novembrini. Seejärel edastame need Vladimir Samsonovile ning täispika intervjuu avaldame novembrikuu jooksul.

Küsimused saada e-maili aadressile eriklindmae@gmail.com

 

 

Pinksikeskus

» Uudised

Me aktsepteerime

Loe lhemalt »
Kuidas meilt osta
Loe edasi »
Pakkumised
Loe edasi »
Uued kaubad

Victas V-11 Extra

Kummid

Hind: 46.90

Veel uusi kaupu »
Populaarsed kaubad

Butterfly reket Professional Japan

Sisereketid

Hind: 76.30 €  65.99 €

Veel populaarseid kaupu »
.
»