Uudised

...tulemas

Aasta tagasi lahkus meie hulgast Harri Saar.

Harri oli hea klassiga mängija ja üldse tore inimene. Paljud mängijad meenutavad siiani Harrit vaid heade sõnadega, kes oli alati valmis abistama kas siis võistlusreisidel või treeningsaalis lauatenniselaua taga. Meil kõigil on väga vedanud, kes me tundsime Harrit.

Pere soov oli mälestada Harrit hea võistlusega. Harrile see väga meeldiks.

Nüüd on LTK Pingpong korraldamas ühekordset võistlust- Harri Saare mälestusvõistlus, mis toimub Tallinnas Kristiine Spordihoones pühapäeval 2. detsembril.

Üritame teha märkimisväärse auhinnafondiga turniiri ja selleks kogume ka annetusi. Kõik annetajad märgime ka ära meie kodulehel (mitte annetatud summad). Seda nimekirja me pidevalt täiendame vastavalt annetustele. Kuna võistluse korraldaja ei vii võistlust läbi kasumlikul eesmärgil, lähevad kõikide klasside osalemistasud 100 % auhinnafondi. Osalemistasu kõikides klassides on 10 EUR.

Võistlus toimub eraldi nii meeste ja naiste üksikmängudes ning veteranide klassis 50+, mis oli Harri viimane võistlusklass.

Loe ka allpool olevat juhendit.

Tänase seisuga on Harri Saare mälestuseks auhinnafondi annetanud (seda nimekirja siin täiendame pidevalt):

LTK Pingpong, Toomas Pakane, Guido Piksar, Rein Lindmäe, Mihkel Unt, Valentin Tsõganov, Marko Männik, Leonid Aunapu, Margit Tamm, Uninaks AS, Lauatennisekeskus, Virgo Mihkelsoo, Erik Lindmäe, Johannes Kant, Kalev Klais, Kristjan Kant, Pärnu Vint 90, Birgit Varrik, Ivari Kindsigo; Elle Õun; Lauri Hallik; Väino Nüüd; Viktor Peterson; Martin Pakk; Kersti Kübarsepp; Pille Veesaar; Priit Lehtlaan

 

• Juhend

» Uudised