Uudised

Rahvapinksi hooaja neljandal etapil võidutsesid Marek Pommer, Jaanus Lokotar ning Meelis Apsolon.

Rahvapinksi neljandal etapil osales kõigi aegade rekordarv- 158 mängijat.
400+ klassis võtsid omavahel mõõtu 89 mängijat. Võidu võttis seekord eelmisel etapil 3. koha saanud Marek Pommer. Finaal Veljo Mõekiga kujunes suhteliselt ühepoolseks ning tulemusega 3-0 kindlustas Marek endale esimese etapivõidu. Kolmanda koha võitles endale välja Margus Pajuste. Pronksimängus alistas ta väga tasavägises heitluses Martin Salongi 3-2. Eelnevalt oli plussringis nende omavaheline kohtumine lõppenud aga Salongi 3-0 võiduga. Parim naine oli Aire Kurgpõld, kes platseerus 19. kohal ning parim noor oli Erik Trofimov, kes saavutas üldarvestuses 7. koha.

200+ klassis osales 55 mängijat. See võistlusklass kujunes väga huvitavaks, eriti just otsustavad mängud. Finaali mängisid end Jaanus Lokotar ning üllatuslikult ka noor Pert Marten Lehtlaan, kes omas alles 29. paigutust! Finaal oli väga vaatemänguline ning mängiti mitmeid ilusaid punkte. Mäng läks lõpuks viiendasse setti, kus Pert Marten juhtis veel 6-2, ent väga julgelt ning enesekindlalt mänginud Jaanus võitis lõpuks seti 11-9 ning kogu mängu 3-2.
Kolmanda koha mängus kohtusid omavahel vennad Siim ning Mihkel Arak. Ka see mäng lõppes vaid kahepunktilise vahega. Seisuga 3-2 ning otsustava seti 14-12 võitis vanem vend Siim.
Parim noor oli Mihkel Arak ning parim naine Beata Lastovko.

Rahvapinksi klassi tuli seekord võistlema 14 osalejat. Finaal kujunes samuti väga tasavägiseks. Turniirivõidu võttis eelmisel etapil kolmandana lõpetanud Meelis Apsolon, kes seisuga 3-2 alistas finaalis Jüri Tamme. Kolmanda koha sai Tarmo Laanela, kes alistas Erik Lootuse tulemusega 3-0.

Järgmine, 5.etapp on üle viidud laupäevalt, 8.detsembrilt  pühapäevale 9.detsembrile.

Vaata tulemusi siit

 

Erik Lindmäe

» Uudised

Me aktsepteerime

Loe lähemalt »
Kuidas meilt osta
Loe edasi »
Pakkumised
Loe edasi »
Uued kaubad
Veel uusi kaupu »
Populaarsed kaubad

Cornilleau laud Hobby-Mini

Siselauad

Hind: 159.00 €  129.00 €

Veel populaarseid kaupu »
.
»