Uudised

Rahvapinksi üheksandast etapist võttis osa kolme klassi peale kokku 130 mängijat!

400+ klassis osales seekord 78 mängijat. Turniiri võitis taas Marek Pommer, kes oli teistest mängijatest klassi võrra tugevam. Seda näitab ka see, et Marek on jooksvas reitingus tõusnud lausa 184. kohale. Finaalis alistas ta Madis Sooniste tulemusega 3-0. Kaotusest hoolimata tegi ka Madis väga hea võistluse, sest reitingus pole teda üldse ning seetõttu oli ta ka võistlustel alles 66. paigutus. Tema käe läbi langes ka võistluste teine paigutus Aleksander Tuhkanen ning seda tulemusega 0-3.
Kolmanda koha võitis Saif Malik, kes eelmisel etapil pani kinni reitinguta klassi. Kolmanda koha mängus alistas ta Marii Ert'i 3-1. Marii Ert oli ühtlasi parim naine ning parima noore auhinna teenis Markus Oliver Annuk, kes lõpetas üldarvestuses 25 kohal.

200+ klassis võidutses Kadrina LTK mängija Mihkel Arak. Finaalis alistas ta tulemusega 3-0 Nikita Aksjonovi. Aksjonov pidi seega juba teist etapi järjest leppima teise kohaga. Eelmisel etapil kaotas ta finaalis Mihkel Araku vennale Siimule. Kolmanda koha teeniski Siim, kes poolfinaalis kaotas küll oma vennale 0-3, ent alistas kolmanda koha mängus teise Kadrina LTK mängija Jaanus Lokotari. Parim naine oli 12. kohal lõpetanud Helga Vasemägi ning parim noor oli 5. koha saanud Edvinas Tamashauskas.

Reitinguta klassis osales 19 mängijat. Etapivõidu teenis Meelis Apsolon, kes finaalis alistas kindlalt 3-0 Nikita Kovalenko. Nikita võib aga kindlasti päevaga rahule jääda, sest finaali polnud ta varem kordagi jõudnud. Kolmanda koha võitles välja Raul Pirson, kes alistas 3-1 Tambet Tamme.