Uudised

Cornilleau 700X Cross Outdoor

Cornilleau 700X Cross Outdoor

Õuelaudade värvitoonid

Õuelaudade värvitoonid

...on kohal!

Lauatenniselaudade tootmise ja disainimise liider maailmas, prantslaste Cornilleau on välja lasknud ilmastikukindlate laudade täiesti uue disainiga ja täiustatud 2021.a. mudelid.

Vastavalt klientide soovidele on paljudele mudelitele lisatud punktilugemisnupud (alates laudadest 300X), mis asetsevad laua külgedel. See kindlustab, et mängijatel mänguseis vahepeal ei ununeks. Mõnedele mudelitele on lisatud ka joogitopsi või pudeli asetamise võimalus. Lihtsamaks on tehtud laua kõrguse regulaatorid ja ka plaatide värvust on kallimatel mudelitel muudetud tumedamaks, mis teeb laudade väljanägemise eriti soliidseks. Kallimad mudelid (500X, 600X, 700X) on saadval ka eriti moeka musta plaadiga. Suureks eeliseks võrreldes teiste tootjatega tuleb pidada ka ülisuuri (200mm läbimõõt) topeltrattaid kõikidel mudelitel, mis teeb laua liigutamise maastikul eriti lihtsaks. Lisaks toimivad kõik lauamudelid vastumängijatena ehk ühe lauaplaadi ülesse jätmisel saab mängida üksinda!

Cornilleau ilmastikukindlad lauad on väga vastupidavad. Kõik mudelid võivad väljas olla aastaringselt. Laua plaatidele kehtib koguni 10-ne aastane garantii ! 

Cornilleau õuelaudadel saab mängida iga ilmaga! Vaata videot   

Tutvuge uute X Cross mudelitega siin

Vaata ka laudade võrdlustabelit allpool:

• Õuelaudade võrdlustabel

» Uudised