Uudised

Cornilleau 700X Cross Outdoor

Cornilleau 700X Cross Outdoor

...saabuvad mai alguses

Lauatenniselaudade tootmise ja disainimise liider maailmas, prantslaste Cornilleau on välja lasknud ilmstikukindlate laudade täiesti uue disainiga ja täiustatud mudelid.

Vastavalt klientide soovidele on paljudele mudelitele lisatud punktilugemisnupud (alates mudelitest 300X), mis asetsevad laua külgedel. See kindlustab, et mängijatel mänguseis vahepeal ei ununeks. Mõnedele mudelitele on lisatud ka joogitopsi või pudeli asetamise võimalus. Lihtsamaks on tehtud laua kõrguse regulaatorid ja ka plaatide värvust on muudetud tumedamaks, mis teeb laudade väljanägemise eriti soliidseks. Enamus mudeleid on võimalik tellida kahte värvitooni: tumesinised ja tumehallid. Kallimad mudelid (500X, 600X, 700X) on aga saadval ka eriti moeka musta plaadiga. Suureks plussiks teiste tootjate ees võib pidada ka ülisuuri (200mm läbimõõt) topeltrattaid kõikidel mudelitel, mis teeb laua liigutamise eriti lihtsaks. Lisaks toimivad kõik lauamudelid vastumängijatena ehk ühe lauaplaadi ülesse jätmisel saab mängida üksinda!

Cornilleau ilmastikukindlad lauad on väga vastupidavad. Kõik mudelid võivad väljas olla aastaringselt. Laua plaatidele kehtib koguni 10-ne aastane garantii ! 

Cornilleau õuelaudadel saab mängida iga ilmaga!

Vaata videot   

Tutvuge uute X Cross mudelitega siin

Laudade võrdlustabel allpool 

 NB! Lauad saabuvad siiski mai alguses (mitte aprillis, nagu varem teatasime)

• Õuelaudade võrdlustabel

» Uudised