Uudised

Etappide lbiviimisel palju muudatusi

Üritame 21.augustil Tallinnas Kristiine Spordihallis alustada Rahvapinksi uue hooajaga.

Kõigepealt oleme muutnud võistlusklasse. Kuna väheste võistlustega seoses on väga palju mängijaid ELTL reitingust välja kukkunud (hetkel on meeste reitingus 496 ja naistest vaid 87 mängijat), otsustasime moodustada kaks võistlusklassi- 100+ ja 400+ (kohad Eesti reitingus). Reitinguta mängijad saavad osaleda 400+ klassis, mis eelmise aasta tulemuste järgi on neile täiesti jõukohane. Uus on ka 100+ võistlusklass (eelmistel aastatel oli 150+). Ka naised saavad osaleda mõlemas klassis vastavalt reitingule. Loe selleks juhendit!

Algusajad:
10.00 Klass 100+  (NB! Võrreldes eelmise hooajaga alustab tugevam klass kell 10.00)
14.00 Klass 400+

Kui varem oli osalemistasu 15 eur klubidesse mittekuulunud mängijatel, siis nüüd on sama tasu kõigile osalejatele.

TÄHTIS teade: Seekord peame seoses koroonaviiruse levikuga ja valitsuse korraldusega sisse viima mitmeid piiranguid. Meie etappidel saavad osaleda vaid täielikult vaktsineeritud, haiguse läbipõdenud või negatiivse testitulemusega mängijad, treenerid ja pealtvaatajad. Osalemiseks saab kuni 48 tundi varem teha antigeeni kiirtesti või kuni 72 tundi varem PCR-testi. Testimise peab läbi viima tervishoiuteenuse osutaja. Testitulemus peab olema negatiivne. Koos registreerimisega kontrollitakse kõikide covid tõendeid. Palume need registreerimisel näidata kas mobiilis või paberil väljaprinditult. Kuni 18. aastased seda tegema ei pea. Covid tõendita mängijaid, treenereid ja pealtvaatajaid vastavalt vabariigi valitsuse otsusele me kahjuks saali lubada ei saa. Seega palume ka saatjatel, treeneritel ja pealtvaatajatel valmis panna tõendid. Kohapeal kiirteste teha ei saa.  

See on ainus võimalus, kuidas Rahvapinks oma etappidega saab alustada ja loodetavasti ka hooaja lõpetada. Palume mõistvat suhtumist! 

Haigusnähtudega palume koju jääda!

Hoolime teineteisest ja hoiame tervist!

Loe ka allpoololevat juhendit.

 

LTK Pingpong

• Juhend

» Uudised