Kasulik teada

Millist lauatenniselauda valida?

Lauatenniselaudade valik on tnapeval vga lai. Ja ka hinnaskaala on erinev. Milline oleks sobilik laud sees vi ues mngimiseks ja samas kestaks kaua?

Loe edasi »

Kas osta profi- vi hobireket?

Tänapäeval võib igaüks valida endale lauatennisereketi paljudest spordipoodidest. Olgu siis teadmiseks, et tehase poolt valmistatud reketid on kõik mõeldud hobimängijatele. Profireketit tehased tänapäeval enam valmis ei tee, sest mängijail on tohutu valik reketikumme, milledel pealegi on ju erinevad omadused. Mõni kumm on tunduvalt kiirem ja on ka kumme, mis võimaldavad anda suuremat vinti. Rääkimata s...

Loe edasi »

Kuidas valida professionaalset alust?

Soovitused professionaalsete aluste valikuks.

Loe edasi »

Reketikummide hooldus

Kuidas hooldada profikumme?

Loe edasi »

Pallidest

Millisest materjalist ja kuidas valmistatakse tnapeval palle? Kuidas aru saada, milline on hea ja kvaliteetne pall?

Loe edasi »

Kuidas liimida reketikumme?

Kuidas liimida uut kummi alusele?

Loe edasi »

Aluste materjalidest.

Selles artiklis "harutame" lahti alused ja ritame selgemaks saada, milliseid materjale kasutatakse tippaluste valmistamisel.

Loe edasi »

Milliseid reketikumme kasutavad maailma tippmngijad?

Lauatennis on individuaalne spordiala. Vrreldes teiste reketimngudega nagu tennis,sulgpall,squass mjutab reketi materjal mngu kige enam lauatennises. Sellest ajast peale, kui ilmusid mgile erinevad reketi alused ja kummid, on mngijatel vga suur valik ja seda iget leida on pris raske. Anname allpool Teile vajalikke nuandeid, kuidas valida seda iget ja sobivat.

Loe edasi »