Pood » Ilmastikukindlad lauad (Outdoor) » Cornilleau Star Wars Outdoor

The Walt Disney Company on pidevalt propageerinud tervislikku eluviisi. Sellesse projekti on nüüd kaasatud maailma juhtiv lauatenniselaudade tootja Cornilleau. Koostöös on nüüd valminud uhiuus eksklusiivne ilmastikukindel lauatenniselaud Star Wars.

Seda ilmastikukindlat lauda saab kasutada nii välis-, kui ka sisetingimustes. Laual on suured topeltrattad (200mm), mis võimaldavad seda maastikul lihtsalt transportida. Pidurite abil saab lauda tugevalt fikseerida mänguolukorraks. Lauda saab kasutada vastumängijana, kui üks lauapool ülemisse asendisse jätta. Eriti turvaline 16 punktiline lukustussüsteem. Laua nurkadesse on paigaldatud pehmendused. Laua plaatide ülestõstmisel pöörab võrk end automaatselt lauaplaatide vahele, võimaldades sellega veelgi ruumi kokkuhoidu. Laua külgedele saab paigutada 4 reketit ja 8 palli.

See limiteeritud kogustes toodetav laud sisaldab alumiiniumist metallplaati, millele on graveeritud unikaalne number. Neid toodetakse vaid 1000 tk. ja tarnitakse üle maailma. Sellest saab  kollektsionääride lemmik!

Plaadi paksus 5mm
Raami laius 60mm
Kaal pakendis 77kg
Garantii 10 aastat plaadile ja 3 aastat jalgadele.
Prantsusmaa Lauatenniseliidu heakskiit

Made in France

Juurde soovitame laua katet, ilmastikukindlaid reketeid ja spetsiaalseid õuepalle

Selle laua transport üle Eesti tasuta

Laud on läbi müüdud!

Hind: 755.00

» Ilmastikukindlad lauad (Outdoor)