Pood » Alused » Stiga alus Cybershape Carbon

Kiirus: 145
Kontroll: 45
Klass: OFF+
Kaal: 85gr
Kihid: 5+2 carbon

Cybershape – täiesti uut tüüpi alus ainulaadse kuju ja suurema löögialaga!
Cybershape on lauatennise alus, mis erineb kõigest, mida olete kunagi varem näinud. Sellel pole mitte ainult ainulaadne ja muljetavaldav kuju, vaid sellel on ka optimeeritud löögiala.
Meie uuringud on näidanud, et enamiku mängijate jaoks asub optimaalne löögiala aluse ülemisel poolel. Seetõttu oleme optimeerinud löögiala nii, et see oleks 11% suurem käepideme jaoks ja 9% suurem pliiatsi käepideme jaoks võrreldes traditsioonilise alusega. Üks Cybershape'i eripäradest on see, et tagasilöökide ajal on löögiala lauale koguni 6,5 cm lähemal, võrreldes ümmarguse alusega 2,5 cm võrra. Kuna suurem osa profimängija lööke (nii taga- kui eeskäelöögid) tehakse reketi ülemisel poolel, siis just siin paistab Cybershape silma.
Suurem löögiala annab parema magusa koha, muutes mängijal lihtsamaks näiteks oma lühikesi serve ja tagasilööke kontrollida. Kuna ülemise osa löögiala on laiendatud, on alumist osa vähendatud 2%, et alus ei muutuks liiga raskeks ja ei tekitaks tasakaalutust. Cybershape on 5+2-kihiline alus, mis põhineb CCF (Close Core Fibre) tehnoloogial, mis tähendab, et süsinikukiht asetseb otse puidusüdamiku peal. Tulemuseks on teie mängus suurem kontroll ja kiirus.
Kerge ja tehnoloogiliselt täiustatud Saksamaal valmistatud süsinikkiust komposiidi abil suutsime selle kaalu tasakaalustada, nii et kuigi küberruumi pindala on tavalisest alusest suurem, pole see raskem. Cybershape'i ainulaadne kuju võimaldab mängijal serveerimisel löögiala hõlpsamini näha. Tänu erinevatele nurkadele on mängijal valida kuue nurga vahel, olenevalt spinni tüübist ja kogusest. Koostöös KTH Kuningliku Tehnoloogiainstituudiga testisime ka Cybershape'i vibratsiooniomadusi, st seda, kuidas alus reageerib palliga kohtumisel. Testid näitasid, et Cybershape'il on tavalise kujuga alusega võrreldes suurem magus koht, mis asub aluse peal kaugemal. Ka sageduskarakteristik on lineaarsem, mis tähendab, et vibratsioonid kanduvad käepidemele ja käele erinevalt.
Mängija jaoks tähendab see täiesti uut ja ainulaadset mängutunnet võrreldes traditsioonilise alusega.

Made In Germany

Hind: 219.90

» Alused

Me aktsepteerime

Loe lhemalt »
Kuidas meilt osta
Loe edasi »
Pakkumised
Loe edasi »
Uued kaubad
Veel uusi kaupu »
Populaarsed kaubad

Gewo reket Professional Germany

Sisereketid

Hind: 111.60 €  59.99 €

Veel populaarseid kaupu »