Pood » Alused » Butterfly Limited Edition Balsa Carbon Lindmäe Special

kiirusklass: OFF+
kihid: 7 (balsa-1/carbon-2 /abachi-2 /limba-2)
kaal: AN ja FL 70-72 gr  ST 89-94 gr.

Eriomadus:  sobib ideaalselt kiiret ründemängu harrastavale mängijale.

Lindmäe Special Balsa Carbon on väga kerge alus. Pehme balsa puu kindlustab kiire ründemängu juures väga hea kontrolli, sest alus haarab kõigepealt palli endasse, et siis vedru efektiga see uuesti välja lennutada. See hetk, mil alus palli endasse "imeb", ongi vajalik selleks, et saaksite reketi ka kiire mängu korral õige nurga alla panna ja suunata palli vastavalt teie soovile. Õieti sooritades tekib kohati tunne, et alus on "isemängija". Carbon kiht täiendab aga alust, andes sellele hea tundlikkuse, mis väljendub löögil kostvast mõnusast helinast. Kui liimite sellele ideaalselt sobilikud vedrusvammiga Tenergy kummid, saate kokku vedruefektina toimiva profireketi!

Saadaval AN ja FL ja ST käepidemega. St versioonil on käepide 1,5 cm pikem ja mängupind regulaaralusest natukene suurem .

Selle alusega on võidetud veteranide MM-il 1 kuld, 6 hõbe, 2 pronksmedalit ning EM-il 4 kuld, 5 hõbe ja 2 pronksmedalit
 

Tähelepanu : sellele alusele ei kehti allahindlus

 Подходит идеально игрокам, владеющим быстрой атакующей игрой.
Бальза - очень легкое дерево, обеспечивающее при быстрой игре хороший контроль, за счет того, что основание задерживает у себя на время мяч, чтобы потом с эффектом пружины выстрелить им. Момент, когда основание задерживает у себя мяч, дает игроку возможность повернуть ракетку под нужный угол и направить мяч в нужную сторону. Кажется, что ракетка "самоиграющая". Два слоя карбона придают основанию дополнительную чувствительность и жесткость, осложняя игру сопернику. Если к этому основанию идеально подобрать накладки Tenergy, то получится быстрая, но легко контролируемая ракетка с эффектом пружины.
Технические характеристики:
• 7 сл.(balsa-1/ carbon-2 / abachi-2 / limba-2)
• Форма ручек: FL / AN / ST

Hind: 75.90

» Alused

Me aktsepteerime

Loe lähemalt »
Kuidas meilt osta
Loe edasi »
Pakkumised
Loe edasi »
Uued kaubad
Veel uusi kaupu »
Populaarsed kaubad

Butterfly reket Professional Japan

Sisereketid

Hind: 76.30 €  65.99 €

Veel populaarseid kaupu »